Rezultatele admiterii în clasa a IX-a la profilul teologie romano-catolică, în anul școlar 2012-2013

Rezultatele admiterii în clasa a IX-a la profilul teologie romano-catolică, în anul școlar 2012-2013

 

NUME

i

PRENUME

ȘCOALA DE PROVENIENȚĂ

MED adm

rezultat final ADM vocational (admis/ respins)

1. ANTAL

I

CAMELIA

LICEUL TEHNOLOGIC NISIPORESTI, NEAMT

9,02

ADMIS

2. VARGA

I

MARIA LUIZA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BALTATI

8,99

ADMIS

3. MUNTEANU

I

NARCIS

SCOALA CU CLASELE I-VIII RACHITENI

8,81

ADMIS

4. CATANA

M

CRISTINA FRANCISCA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 „ANASTASIE PANU” HUSI, VASLUI

8,73

ADMIS

5. CIUBOTARU

V

ALEXANDRA

SCOALA CU CLASELE I-VIII SAGNA, NEAMT

8,65

ADMIS

6. BISOC

I

CRISTIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII SCHEIA

8,56

ADMIS

7. ARITON

I

IOANA FRANCISCA

SCOALA „TITU MAIORESCU” IASI

8,47

ADMIS

8. TRIFESCU

P

IOANA GEORGIANA

SCOALA NR.2 „DIMITRIE CANTEMIR” VASLUI

8,46

ADMIS

9. LUCACI

V

ROZINA LARISA

SCOALA CU CLASELE I-VIII CAIUTI, BACAU

8,30

ADMIS

10. FRONA

A

ANDREI

LICEUL TEHNOLOGIC ADJUDENI, TAMASENI, NEAMT

8,16

ADMIS

11. GALATEANU

A

NARCIS

SCOALA CU CLASELE I-VIII GHERAESTI, NEAMTI

8,10

ADMIS

12. LEAHU

A

ANDREI LUCIAN

LICEUL „BOGDAN VODA” HALAUCESTI

8,03

ADMIS

13. ASOFIEI

I

OANA MARILENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII ERBICENI

7,82

ADMIS

14. COTNAREANU

I

ALINA   CARMEN

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUTEA

7,80

ADMIS

15. SABAUANU

I

ALINA   CRISTINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUTEA

7,77

ADMIS

16. PUSCASU

I

IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII GHERAESTI, NEAMTI

7,75

ADMIS

17. DUDUMAN

C

LUISA STEFANIA

SCOALA „ALEXANDRU CEL BUN” IASI

7,68

ADMIS

18. VIZITIU

E

GEORGIANA AGNANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII CAIUTI, BACAU

7,60

ADMIS

19. CIOBOTARU

F

MARIUS DANIEL

SCOALA CU CL I-VIII VIZANTEA MANASTIREASCA, VRANCEA

7,58

ADMIS

20. COTNAREANU

P

MARIA   BIANCA

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUTEA

7,57

ADMIS

21. BLAJ

V

MARIA   DIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII SCHEIA

7,55

ADMIS

22. BURCA

P

PETRONELA MARINELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BUHOCI, BACAU

7,54

ADMIS

23. BACIU

D

ALINA-VERONICA

LICEUL TEORETIC „LASCAR ROSETTI” RADUCANENI

7,49

ADMIS

24. DASCALU

P

DIANA   ALEXANDRA

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUTEA

7,22

ADMIS

25. CICHI

M

CLAUDIA

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUTEA

7,06

ADMIS

26. LUCACI

A

LIVIU AUGUSTIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII ERBICENI

6,98

ADMIS

27. CIOT

I

CELINA   BIANCA

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUTEA

6,97

ADMIS

28. DAMATARC

M

FLORIN   MARIAN

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUTEA

6,77

ADMIS

29. COTNĂREANU

L

LUCICA

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUTEA

6,76

RESPINS

30. IMBREA

I

ANDREEA

ȘCOALA CU CLASELE I-VIII,

GHEORGHE DOJA, BACĂU

6,38

RESPINS

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

11 − 9 =